September

Loomise kuupäev 24.10.2018

Septembrikuu koolielus

Reede, 28. september

• 4. - 5. klassi õpilased käisid õppeekskursioonil Rõuge Ööbikuorus.

• Tüdrukute korvpallivõistkond osales Parksepa spordihoones toimunud XVII korvpalli sügisturniiril.

• Sekretär Ülle Raudnõmm osales kirjastus “Avita” teabepäeval Võrus.

Neljapäev, 27. september

• Õp. Tiina Tšugurov osales Tartu Ülikooli poolt korraldatud pedogoogika koolituspäeval Tartus.

Kolmapäev, 25. september

• Tublimad spordis osalesid Võru Kubijal toimunud maakondlikel koolinoorte murdmaajooksu võistlustel. Kiidame tublisid õpilasi! Daniel Varikov (5. klass) I koht PD 500 m jooksus, Matthias Mõttus (5. klass) I koht PC 1000 m jooksus, Merily Jakovets (8. klass) II koht TB 500 m jooksus, Oskar Klampe (5. klass) III koht PD 500 m jooksus, Markus Palm (8. klass) III koht PB 200 m jooksus.

• Õp. Helve Ruul osales Võru Instituudi õppepäeval Võrus.

Teisipäev, 25. september

• 2. - 4. klassi õpilased käisid Võru kultuurimajas vaatamas etendust “Hans ja Grete”.

• Toimus 7. klassi tasemetöö loodusõpetusest.

• Vahetusõpilane rääkis 8. klassile oma kogemustest vahetusõpilasena teises riigis.

Pühapäev, 23. oktoober

• NK osalesid Pähnil toimunud valikorienteerumise võistlustel.

Reede, 21. september

• Õp. Helve Ruul osales Tartu ülikooli poolt korraldatud koolituspäevadel “Loodusteaduste õpetamine kontekstipõhistes õppekeskkondades”.

• Kooli võistkond osales Võru staadionil toimunud 6. -9. klasside tüdrukute maakonna meistrivõistlustel jalgpallis.

Neljapäev, 20. september

• Toimus lastevanemate üldkoosolek.

• Kooli võistkond osales Võru staadionil toimunud 6. -9. klasside poiste maakonna koolinoorte jalgpalli meistrivõistlustel.

Teisipäev, 18. september

• 9. klass käis OÜ Eesti Ellujäämisseltsi poolt korraldatud õppekäigul (KIK projekt) “jätkusuutlik areng - mis see on?” Võrumaal.

• NK ja KT käisid õppeekskursioonil Elistvere loomapargis ja Jääajakeskuses.

Reede, 14. september

• Sekretär Ülle Raudnõmm osales kirjastus “Koolibri” teabepäeval Võrus.

Neljapäev, 13. september

• Meie koolis toimus maakondlik matemaatika algõpetuse ainesektsioon.

Kolmapäev, 12. september

• Õp. Helve Ruul osales Keskkonnameti poolt korraldatud keskkonnahariduse õppepäeval Võrus.

Reede, 7. september

• Direktor Siiri Plangi ja logopeed Malle Tolga osalesid kaasava hariduse infopäeval Tartus.

Neljapäev, 6. september

• Toimus 1. klassi lastevanemate koosolek. Klassikoosolekud.

Viimati muudetud 08.11.2018.