Koolielu

E – N 16 – 20
R        16 – 18

Üksikpilet 3 €
Kümne korra pilet (kehtivusega 2 kuud) 25 €.

Kuupilet (kehtivusega 1 kuu; käimise kordade arv pole piiratud) 25€.

Jalgpalliväljaku kasutus 10 € tund. Sooviavaldus ja maksja rekvisiidid  saata eelnevalt meelis.reinberg@gmail.com. Tasuda esitatud arve alusel enne kasutuskorda.

Täpsem info: spordihoone juhataja - Meelis Reinberg - meelis.reinberg@gmail.com tel +372 522 7067

Vaata ka Spordihoone sisekorraeeskirja.

NB!  Alates 1.11.2021 saab Puiga Spordihoonet külastada järgmistel tingimustel:

COVID tõend on kohustuslik

1) Sportimisel ja treenimisel tuleb kõigil 18-aastastel ja vanematel esitada kehtiv COVID tõend, et nad on kas:

*viimase aasta jooksul läbinud vaktsineerimiskuuri (või läbinud vaktsineerimiskuuri ja saanud täiendava doosi).

*COVID-19 läbi põdenud ning diagnoosi kinnitamise hetkest ei ole möödas rohkem kui kuus kuud (180 päeva).

2) Kui inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, saab ta treeningutest osa võtta asjaolu kinnitava arstitõendiga.

3) Alaealised üldjuhul COVID tõendit esitama ei pea - treenimisel, sportimisel ja huvihariduses kehtib lastele ja noortele samasugune testimise, lähikontaktsuse ja eneseisolatsiooni kord nagu koolielus.

Kaitsemask

Kaitsemask on avalikes siseruumides kohustuslik, välja arvatud tegevustes, kus maskikandmine ei ole võimalik (nt vahetul sportimisel, kokkupuutel veega jne).

Tegevus peab lõppema hiljemalt kell 23:00

Üritused ja tegevused peavad lõppema hiljemalt kell 23.00. Öisel ajal, 23:00 kuni 06:00, on avalikud siseruumid (sh spordiklubid, jõusaalid, ujulad jne) külastajatele suletud ning kohapeal saavad vajadusel viibida ainult tegevuse toimumise koha omanik või tema esindaja, töötajad ja hädaabitööde tegemisega seotud isikud.

Tegevuse korraldajal on kohustus kontrollida tõendite kehtivust koos isikut tõendava dokumendiga.

Jõusaali lahtiolekuajad:

E – N 16 – 20
R        16 – 18

Üksikpilet 3 €
Kümne korra pilet (kehtivusega 2 kuud) 25 €.

Kuupilet (kehtivusega 1 kuu; käimise kordade arv pole piiratud) 25€.

Vaata ka Spordihoone sisekorraeeskirja.

NB!  Alates 1.11.2021 saab Puiga Spordihoonet külastada järgmistel tingimustel:

COVID tõend on kohustuslik

Kaitsemask