Puiga Põhikool 25 04. september Siiri

Septembri esimesel nädalal pidas Puiga Põhikool oma 25. sünnipäeva. Pidupäeva puhul oli koolimaja kaunistatud ja aukohal oli ka kooli lipp. Kooli kodulehele ja eKooli oli riputatud viktoriin kooli ajaloo kohta. Vastata sai õpilased, vanemad, õpetajad ja kogukonnaliikmed. 8. klassi õpilased Laura Ilves ja Kädi-Liis Mäeots olid ette valmistanud esitluse kooli ajaloo kohta. Sünnipäevapeol kulminatsiooniks ühines koolipere ühendkooriks ja ühislauluna tuli ettekandele Puiga kooli laul. Sünnipäevanädal lõppes  tordi ja kringli söömisega.

Loodame, et järgmist kooli juubelit saab tähistada koos külalistega.

Palju õnne Puiga Põhikool!

Pildid asuvad siin

Loodame, et järgmist kooli juubelit saab tähistada koos külalistega.

Palju õnne Puiga Põhikool!