Kooliaasta alguse kokkulepped

Loomise kuupäev 01.09.2020

Kooliaasta algab tavapäraselt. Ruume tuulutatakse regulaarselt ja korraldatud on igapäevane märgkoristus. Tualettruumid on varustatakse kätepesuvahendi ja kätekuivatuspuhur/kätekuivatuspaber. Koolimajas on olemas seinale kinnitatud desovahendid. Õpilased, kes soovivad kasutada maski, peavad need ise kaasa võtma.

Koolimaja on avatud õpilastele ja kooli töötajatele. Laste kooli toomisel ja koju viimisel palume lapse saatjal koolimajja mitte siseneda (v.a. esimesel koolipäeval 1. klasside vanemad). Kõik viirushaiguste tunnustega õpilased saadetakse koolist koheselt koju. Nakkusohu kasvades ollakse valmis kontaktõppelt üle minema (osalisele) distantsõppele. Iga kuu kolmandal esmaspäeval toimub e-õppepäev (14.09, 12.10, 09.11, 14.12)

Hingamisteede haiguste sümptomite korral nagu köha, nohu, palavik, kraapimistunne kurgus, üldine nõrkus- ja väsimustunne, peab jääma koju ja pöörduma perearsti poole. Õpilane, kes on ise olnud lähikontaktis COVID-19 haigestunuga, peab jääma 14 päevaks koju eneseisolatsiooni.

Kui õpilane puudub tervislikel põhjustel või COVID-19 kahtluse korral/eneseisolatsioonis viibimise tõttu, siis teavitab õpilase vanem klassijuhatajat. Kodus püsimise ajal osaleb õpilane õppetöös distantsilt. Õpilane naaseb kooli tervenemisel või eneseisolatsiooni lõppemisel. Kui õpilasel diagnoositakse COVID-19 haigus, siis teavitab õpilase vanem klassijuhatajat/ sekretäri/direktorit. Kodus püsimise ajal osaleb õpilane õppetöös distantsilt. Õpilane naaseb kooli tervenemisel (uue testi negatiivne tulemus).

Distantsilt õppimine tähendab, et püsitakse kodus ja tegeletakse õppetööga. Õppeülesanded jõuavad õpilaseni Ekooli vahendusel tunni sissekandena. Esitamata õppeülesandeid fikseerib õpetaja märkega "0", mis pole hinne, vaid teavitus, et töö on esitamata.

Distantsilt õppimise korral ei osale õpilane ka kooli ega linna huviringides.

SOOVITUSED:

* Haigena ja haiguskahtluse korral püsi kodus.

* Hoia distantsi.

* Pese tihti ja korralikult käsi.

* Käitu ohutult ka väljaspool kooli.

Turvalist kooliaastat!

Viimati muudetud 10.09.2020.