Aprill

Loomise kuupäev 08.04.2019

Laupäev, 4. mai

• Palamuse Gümnaasiumis toimunud vabariiklikel “Nuputa” võistlustel osalesid 5. klassist Matthias Mõttus ja Oskar Klampe, 6. klassist Markel Hanimägi ja Jakob Kirs.

• Algasid 3. klassi jalgrattatunnid.

• Toimus õpilasesinduse koosolek

• Direktor Siiri Plangi ja õp. Merike Lipp osalesid Võru Rajaleidjas ümarlaua koosolekul.

Neljapäev, 2. mai

• Sotsiaalpedagoog Katrin Koort osales Tartud koolitusel “Sotsiaalpedagoogi kompetents”.

• Õppealajuhataja Keiu Mäeots Tartus koolitusel 2. - 4. mai.

Teisipäev, 30. aprill

• Dr. A.Meos ja logopeed H.Täär nõustasid lapsevanemaid.

Esmaspäev, 29. aprill

• 9. klass käis õppekäigul Kutsehariduskeskuses.

Neljapäev, 25. aprill

• Sotsiaalpedagoog Katrin Koort osales SA Elva laste -ja perekeskuse poolt korraldatud koolituspäeval “Teekond abivajava lapseni”.

• Puiga Lasteaia vanema rühma mudilased tutvusid robootikaringi tegemistega.

Kolmapäev, 24. aprill

• Õp. Anne Reiljan osales Eesti matemaatika Seltsi poolt korraldatud õppereisil Minskisse.

Esmaspäev, 22. aprill

• Sotsiaalpedagoog Katrin Koort osales Adamson koolituse poolt korraldatud koolituspäeval “ miks lapsed käituvad nii nagu nad käituvad?” Tartus.

Neljapäev,  18. aprill

• Toimus XIX võrukeelsete näitemängude päev.

• 3 õpilast osalesid Vastseliinas toimunud 7. - 9. klassi õpilaste teadusfestivalil.

• Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred osalesid järipäeva matkamängul Vastseliinas.

• Direktor Siiri Plangi osales HITSA koolituspäeval “ Chroebook ja Windows - mida ja miks koolile valida?”

Kolmapäev, 17. aprill

• 4. - 7. klassi poiste korvpallivõistkond osales maakonna meistrivõistlustel.

• Vahetunde sisustas Noortekeskus.

Teisipäev, 16. aprill

• Direktor Siiri Plangi osales Arenduskeskuses toimunud koolijuhtide töökoosolekul.

• Mudilaskoor käis Võru Kandles  ettelaulmisel (laulupidu).

• Puiga rühma noorkotkad ja kodutütred käisid Antsla lasketiirus õppekäigul.

Reede, 12. aprill

• Õppealajuhataja Keiu Mäeots osales 11. -12. aprillil Tartu Ülikooli poolt korraldatud koolituspäevadel.

• Toimus õpilasesinduse koosolek.

• 3. klassi klassiõhtu.

Neljapäev,  11. aprill

• 8. klassi õpilane Dmitri Matetski osales keemiaolümpiaadi piirkonnavoorus osalenud õpilaste õppepäeval Tartu Ülikooli Psysicumis.

• 1. klassile käis Päästeamet rääkimas veeohutusest.

• 9. klassi õpilased täitsid digipädevuse testi.

• 4. -5. klassi õpilastele käis rääkimas Keskkonnaametist D. Pungar.

Kolmapäev, 10. aprill

• 1. - 4. klassi õpilased käisid Võru Kandles vaatamas etendust “Sööbik ja pisik”.

• Võru Spordikool käis tutvustamas võrkpalli.

• Arvutipõhisel inimeseõpetuse olümpiaadil osales kaks õpilast  5. - 8. klassist.

Teisipäev, 9. aprill

• Õpetajad käisid Võru Kreutzwaldi Koolis toimunud “Progetiigri õppepäeval”.

• Puiga Spordihoones toimusid 9. klasside tüdrukute korvpalli maakondlikud meistrivõistlused. Meie kooli võistkond saavutas I koha. Õnnitleme!

Võistlustel osaleti järgmises koosseisus: Katerina Taaber, Aliis Visnapuu, Kerli Tuulik - 9. klassist, Johanna Gross - 8. klassist, Laura-Liis Nõlvik ja Katrina Padur 7. klassist, Helis Keero - 6. klassist, Kadri-Liis Aniott 5. klassist.

• Logopeed Malle Tolgo osales maakonna logopeedide ainesektsiooni õppepäeval Võrus.

• Kooli külastas Planetaarium.

• 8. klass käis õppekäigul Räpina Keskkonnamajas (KIK projekt).

Neljapäev,  4. aprill

• 5. -9. klassi õpilased (igast klassist 2 õpilast) käisid Võru Kreutzwaldi koolis Sudokude lahendamise võistlustel.

• 4. - 6. aprillil Tartus koolitusel Tiina Tšugurov.

Teisipäev, 2. aprill

• Õpilastele esines ja rääkis oma muusikuteest Jaan Tätte juunior.

• Puiga Spordihoones toimusid  maakondlikud 6. -9. klasside poiste korvpalli meistrivõistlused.

Esmaspäev, 1. aprill

• Direktor Siiri Plangi ja sekretär Ülle Raudnõmm käisid Võru vallas Terje Mäesalu poolt läbi viidud koolitusel “Asjaajamine asutuses”.

Viimati muudetud 06.05.2019.