Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Klassijuhatajad Juhtkond Töötajad

Ametikoht
 

Avo Aia

Tehnoloogiaõpetus
avoaia@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

Reede - 7.-8. tund - Tehnoloogiakabinet (13)

Kirsika Teekel

Muusika
kirsika.teekel@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 8.tund - muusikaõpetuse kabinet (119)

Diana Kibal

9. kl klassijuhataja, vene keel
dianakibal21@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7.-8. tund - vene keele kabinet (217)

Annika Laane

4. kl klassijuhataja, algõpetus, inglise keel
annika.laane@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - 4. klass (304)

Aimi Lessel

Eesti keel ja kirjandus
aimilessel5@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.tund - eripedagoogi kabinet (204)

Merike Lipp

1. kl klassijuhataja, algõpetus
merike.lipp@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 5. tund - 1. klass (101)

Anneli Mee

5. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 2. ja 6. tund - tasemerühma kabinet (219)

Keiu Mäeots

8. kl klassijuhataja, õppealajuhataja
keiumaeots@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.-8. tund - ajaloo kabinet (209)

Anneli Orion

3. kl klassijuhataja, algõpetus
anneliorion6@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev/reede - 7. tund - 3. klass (301)

Silja Oss

2. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
siljaoss@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 6. tund - 2. klass (207)

Aire Perk

Kunstiõpetus
aireperk63@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 7. tund - kunstiõpetuse kabinet (118)

Gerli Pihel

Vanemapuhkusel


Siiri Plangi

Direktor
507 1012
siiriplangi@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 6. tund - arvutiklass (302)

Anne Reiljan

7.kl klassijuhataja, matemaatika
anne.reiljan@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7. 8. tund - matemaatika kabinet (214)

Meelis Reinberg

Kehaline kasvatus
meelis.reinberg@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.tund - võimla (227)

Helve Ruul

Loodusained
helve57@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.-8. tund - loodusainete kabinet (220)

Tiina Rõigas

Muusika
tiina.roigas@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.-7.tund - muusikaõpetuse kabinet (119)

Veronika Toom

1.kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus, pikapäevarühm
veronika.toom@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 5.-6. tund - tööõpetuse kabinet (102)

Tiina Tšugurov

Abiõpetaja

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - abiõpetaja kabinet (126)

Kaija Vahtra

Kehaline kasvatus
kaija.vahtra@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.tund - võimla (227)