KIIDAME!


Richard Palm III koht

Ettelugemisvõistlusel "Kolmas loeb"

Täname juhendajat õpetaja Silja Ossi.

 

Poiste-solistide võistulaulmise 2021 Võrumaa vooru III vanusegrupp:

Paul Parksepp II koht 

Rico Hanimägi III koht 

Täname juhendajat õpetaja Tiina Rõigast.

 

Markel Hanimägi

Saavutas üleriigilisel matemaatikaolümpiaadil 4. koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

 

Võru maakonna koolinoorte MV murdmaasuusatamises 2021 saavutasid Puiga Põhikooli õpilased:

Klass TD

Marta Mõttus - 4. koht

Meribel Kaup - 5. koht

Klass PD

Otto Karl Klampe - 3. koht

Jako Harlis Kala - 4. koht

Klass PC

Daniel Varikov - 1. koht

Oskar Klampe - 2. koht

Klass TB

Kadi-Liis Mäeots - 3. koht

Kätriin Vaiksoo - 4. koht

Laura Liis Nõlvik - 6. koht

Klass PB

Raimond Kaup - 2. koht

Tulemused leiab siit.

Täname juhendajaid õp. Kaija ja õp. Meelis ning suusatreenereid

 

OSKAR KLAMPE

Saavutas maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul bioloogiaolümpiaadil IV koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MATTHIAS MÕTTUS

Saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil VI  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul emakeele- ja  matemaatikaolümpiaadil I koha ning informaatikaolümpiaadil V koha.

Täname juhendajaid: Grethe Rõõm, Anne Reiljan ja Kirsika Teekel 

Richard Palm III koht

Ettelugemisvõistlusel "Kolmas loeb"

Täname juhendajat õpetaja Silja Ossi.

 

Poiste-solistide võistulaulmise 2021 Võrumaa vooru III vanusegrupp:

Paul Parksepp II koht 

Rico Hanimägi III koht 

Täname juhendajat õpetaja Tiina Rõigast.

 

Markel Hanimägi

Saavutas üleriigilisel matemaatikaolümpiaadil 4. koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

 

Võru maakonna koolinoorte MV murdmaasuusatamises 2021 saavutasid Puiga Põhikooli õpilased:

Klass TD

Marta Mõttus - 4. koht

Meribel Kaup - 5. koht

Klass PD

Otto Karl Klampe - 3. koht

Jako Harlis Kala - 4. koht

Klass PC

Daniel Varikov - 1. koht

Oskar Klampe - 2. koht

Klass TB

Kadi-Liis Mäeots - 3. koht

Kätriin Vaiksoo - 4. koht

Laura Liis Nõlvik - 6. koht

Klass PB

Raimond Kaup - 2. koht

Tulemused leiab siit.

Täname juhendajaid õp. Kaija ja õp. Meelis ning suusatreenereid

 

OSKAR KLAMPE

Saavutas maakondlikul geograafiaolümpiaadil II koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul bioloogiaolümpiaadil IV koha  koha.

Täname juhendajat õpetaja Helve Ruuli.

MATTHIAS MÕTTUS

Saavutas maakondlikul matemaatikaolümpiaadil VI  koha.

Täname juhendajat õpetaja Anne Reiljanit.

MARKEL HANIMÄGI

Saavutas maakondlikul emakeele- ja  matemaatikaolümpiaadil I koha ning informaatikaolümpiaadil V koha.

Täname juhendajaid: Grethe Rõõm, Anne Reiljan ja Kirsika Teekel