Puiga Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Tasuta

Transport

Bussiga -
kagu.ytk.ee/soiduplaanid/voru-linnalahiliinid/

Kontakt

Filtreeri

Kõik Õpetajad Klassijuhatajad Töötajad Juhtkond

Ametikoht
 
Õpetajad (23)

Avo Aia

Tehnoloogiaõpetus
avo.aia@puigapk.com


Janeli Ilves

Matemaatika parandusõpe 1.-4. klass; abiõpetaja
janeli.ilves@puigapk.com


Maarika Kaldmäe

Eesti keel ja kirjandus, 4. kl klassijuhataja
maarika.kaldmae@puigapk.com


Anne Kibal

Pikapäevarühm, loodusõpetus
anne.kibal@puigapk.com


Diana Kibal

Vene keel, pikapäevarühm, 6. kl klassijuhataja
diana.kibal@puigapk.com


Maire Kriis

Eesti keel ja kirjandus
maire.kriis@puigapk.com


Luule Kuus

Matemaatika, pikapäevarühm
luule.kuus@puigapk.com


Annika Laane

inglise keel, pikapäevarühm
annika.laane@puigapk.com


Pille Lassmann

8. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@puigapk.com


Merike Lipp

3. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com


Anneli Mee

8. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@puigapk.com


Keiu Mäeots

Õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com


Anneli Orion

2. kl klassijuhataja, algõpetus, eesti keel ja kirjandus, pikapäevarühm
anneli.orion@puigapk.com


Silja Oss

1. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
silja.oss@puigapk.com


Aire Perk

Kunstiõpetus
aire.perk@puigapk.com


Anne Reiljan

Matemaatika
anne.reiljan@puigapk.com


Meelis Reinberg

5. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus
meelis.reinberg@puigapk.com


Helve Ruul

Loodusained
helve.ruul@puigapk.com


Kirsika Teekel

Muusikaõpetus, haridustehnoloog
kirsika.teekel@puigapk.com


Malle Tolga

Logopeed, HEV õpilaste õppe koordinaator
malle.tolga@puigapk.com


Veronika Toom

4. kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus
veronika.toom@puigapk.com


Tiina Tšugurov

Abiõpetaja
tiina.tsugurov@puigapk.com


Kaija Vahtra

7. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus
kaija.vahtra@puigapk.com

Klassijuhatajad (11)

Maarika Kaldmäe

Eesti keel ja kirjandus, 4. kl klassijuhataja
maarika.kaldmae@puigapk.com


Diana Kibal

Vene keel, pikapäevarühm, 6. kl klassijuhataja
diana.kibal@puigapk.com


Pille Lassmann

8. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@puigapk.com


Merike Lipp

3. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com


Anneli Mee

8. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@puigapk.com


Anneli Orion

2. kl klassijuhataja, algõpetus, eesti keel ja kirjandus, pikapäevarühm
anneli.orion@puigapk.com


Silja Oss

1. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
silja.oss@puigapk.com


Meelis Reinberg

5. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus
meelis.reinberg@puigapk.com


Katrin Sissas

9. kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog
+37258837070
katrin.sissas@puigapk.com


Veronika Toom

4. kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus
veronika.toom@puigapk.com


Kaija Vahtra

7. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus
kaija.vahtra@puigapk.com

Töötajad (19)

Triinu Keskrand

Söökla juhataja, kokk
triinukeskrand@gmail.com


Eve Kirs

Ringijuht
eve.kirs@voru.ee


Aive Luukas

Haldustöötaja


Kadri Migul

Haldustöötaja


Kaja Murde

Haldustöötaja


Aire Mägi

Haldustöötaja


Merike Niitmets

Ringijuht
merike.niitmets@gmail.com


Maire Noormaa

Ringijuht
noormaa56@gmail.com


Marget Palm

Haldustöötaja


Siiri Plangi

Direktor
507 1012
siiri.plangi@puigapk.com


Ülle Raudnõmm

Sekretär/andmekaitsespetsialist
5343 4383
ylle.raudnomm@puigapk.com


Olvi Raudpuu

Kokk


Silvi Reiman

Haldustöötaja


Silvi Reiman

Abikokk


Urmas Rööbing

IT spetsialist, majandusjuhataja
5340 2965
urmas.roobing@puigapk.com


Helmot Saarniit

Majandustöötaja
helmotsaarniit@gmail.com


Eda Sing

Kooliõde

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval ja reedel kell 9.00 - 13.00 (sotsiaalpedagoogi kabinet)

Katrin Sissas

9. kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog
+37258837070
katrin.sissas@puigapk.com


Külli Vijard

Aednik

Juhtkond (5)

Merike Lipp

3. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com


Keiu Mäeots

Õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com


Siiri Plangi

Direktor
507 1012
siiri.plangi@puigapk.com


Urmas Rööbing

IT spetsialist, majandusjuhataja
5340 2965
urmas.roobing@puigapk.com


Katrin Sissas

9. kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog
+37258837070
katrin.sissas@puigapk.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Puiga Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Tasuta

Transport

Bussiga -
kagu.ytk.ee/soiduplaanid/voru-linnalahiliinid/

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.