Puiga Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Tasuta

Transport

Bussiga

Kontakt

Filtreeri

Kõik Õpetajad Klassijuhatajad Töötajad Juhtkond

Ametikoht
 
Õpetajad (24)

Avo Aia

Tehnoloogiaõpetus
avo.aia@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 7.-8. tund - Tehnoloogiakabinet (13)

Janeli Ilves

Matemaatika parandusõpe 1.-4. klass; abiõpetaja
janeli.ilves@puigapk.com


Diana Kibal

Vene keel, pikapäevarühm
diana.kibal@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7.-8. tund - vene keele kabinet (217)

Katrin Koort

7.kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog, pikapäevarühm
katrin.koort@puigapk.com


Luule Kuus

Matemaatika
luule.kuus@puigapk.com


Annika Laane

1. kl klassijuhataja, algõpetus, inglise keel
annika.laane@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - 4. klass (304)

Pille Lassmann

6. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7. tund - inglise keele kabinet (218)

Merike Lipp

2. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 5. tund - 1. klass (101)

Anneli Mee

6. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 2. ja 6. tund - tasemerühma kabinet (219)

Merlin Metsla

Inglise keel
merlin.metsla@puigapk.com


Keiu Mäeots

9. kl klassijuhataja, õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.-8. tund - ajaloo kabinet (209)

Anneli Orion

4. kl klassijuhataja, algõpetus, eesti keel ja kirjandus, pikapäevarühm
anneli.orion@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev/reede - 7. tund - 3. klass (301)

Silja Oss

3. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
silja.oss@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 6. tund - 2. klass (207)

Aire Perk

Kunstiõpetus
aire.perk@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 7. tund - kunstiõpetuse kabinet (118)

Gerli Pihel

Vanemapuhkusel


Anne Reiljan

8.kl klassijuhataja, matemaatika
anne.reiljan@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7. 8. tund - matemaatika kabinet (214)

Meelis Reinberg

Kehaline kasvatus
meelis.reinberg@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.tund - võimla (227)

Helve Ruul

Loodusained
helve.ruul@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.-8. tund - loodusainete kabinet (220)

Tiina Rõigas

Muusika, pikapäevarühm
tiina.roigas@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.-7.tund - muusikaõpetuse kabinet (119)

Grethe Rõõm

Eesti keel ja kirjandus
grethe.room@puigapk.com


Kirsika Teekel

Muusikaõpetus, haridustehnoloog
kirsika.teekel@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 8.tund - muusikaõpetuse kabinet (119)

Veronika Toom

2.kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus
veronika.toom@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 5.-6. tund - tööõpetuse kabinet (102)

Kaija Vahtra

5. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus, pikapäevarühm
kaija.vahtra@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.tund - võimla (227)

Ruth Veske

Pikapäevarühm
ruth.veske@puigapk.com

Klassijuhatajad (11)

Katrin Koort

7.kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog, pikapäevarühm
katrin.koort@puigapk.com


Annika Laane

1. kl klassijuhataja, algõpetus, inglise keel
annika.laane@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - 4. klass (304)

Pille Lassmann

6. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev - 7. tund - inglise keele kabinet (218)

Merike Lipp

2. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 5. tund - 1. klass (101)

Anneli Mee

6. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 2. ja 6. tund - tasemerühma kabinet (219)

Keiu Mäeots

9. kl klassijuhataja, õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.-8. tund - ajaloo kabinet (209)

Anneli Orion

4. kl klassijuhataja, algõpetus, eesti keel ja kirjandus, pikapäevarühm
anneli.orion@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev/reede - 7. tund - 3. klass (301)

Silja Oss

3. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
silja.oss@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 6. tund - 2. klass (207)

Anne Reiljan

8.kl klassijuhataja, matemaatika
anne.reiljan@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7. 8. tund - matemaatika kabinet (214)

Veronika Toom

2.kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus
veronika.toom@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 5.-6. tund - tööõpetuse kabinet (102)

Kaija Vahtra

5. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus, pikapäevarühm
kaija.vahtra@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev - 7.tund - võimla (227)
Töötajad (19)

Tiit Hinn

Majahoidja


Triinu Keskrand

Söökla juhataja, kokk
triinukeskrand@gmail.com


Eve Kirs

Ringijuht
eve.kirs@voru.ee


Ave Lepa

Kokk
ave35@hot.ee


Kaja Murde

Haldustöötaja


Aire Mägi

Haldustöötaja


Merike Niitmets

Ringijuht
merike.niitmets@gmail.com


Maire Noormaa

Ringijuht
noormaa56@gmail.com


Marget Palm

Haldustöötaja


Siiri Plangi

Direktor
507 1012
siiri.plangi@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 6. tund - arvutiklass (302)

Ülle Raudnõmm

Sekretär/andmekaitsespetsialist
5343 4383
ylle.raudn@gmail.com


Silvi Reiman

Haldustöötaja


Urmas Rööbing

Infojuht
urmas.roobing@gmail.com


Helmot Saarniit

Majandusjuhataja
helmotsaarniit@gmail.com


Eda Sing

Kooliõde

Vastuvõtuaeg:

Teisipäeval ja kolmapäeval kell 9.00 - 13.00 (sotsiaalpedagoogi kabinet)

Maret Taaber

Haldustöötaja


Malle Tolga

Logopeed, HEV õpilaste õppe koordinaator
malle.tolga@puigapk.com


Tiina Tšugurov

Abiõpetaja
tiina.tsugurov@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 6.tund - abiõpetaja kabinet (126)

Külli Viijard

Aednik

Juhtkond (5)

Katrin Koort

7.kl klassijuhataja, sotsiaalpedagoog, pikapäevarühm
katrin.koort@puigapk.com


Merike Lipp

2. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev - 5. tund - 1. klass (101)

Keiu Mäeots

9. kl klassijuhataja, õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev - 7.-8. tund - ajaloo kabinet (209)

Siiri Plangi

Direktor
507 1012
siiri.plangi@puigapk.com

Vastuvõtuaeg:

Reede - 6. tund - arvutiklass (302)

Helmot Saarniit

Majandusjuhataja
helmotsaarniit@gmail.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Puiga Põhikool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Tasuta

Transport

Bussiga

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.