News

OKTOOBER 02. November Ylle


Reede, 30. oktoober 

  • Õp. Veronika Toom ja õppealajuhataja Keiu Mäeots vallas ümarlaua koosolekul.

  • Õp. Merlin Metsla koolituspäeval.

  • 7. ja 8. klassi klassiõhtu.

  • 4. klassi klassiöö. 

Neljapäev, 29. oktoober 

  • 8. ja 9. klassi õpilastele Märt Treiali loeng  liikluskasvatusest ja ohutusest.

  • 6. klassi klassiõhtu.

Kolmapäev, 28. oktoober

  • Noorkotkad ja kodutütred õppekäigul Sarve talus.

Teisipäev, 27. oktoober

  • Õp. Grethe 5. klassiga õppekäigul Võru Lasteraamatukogus.

Reede, 23. oktoober 

  • Õp. Grethe Rõõm ja õp. Tiina Tšugurov täiendkoolituse päeval Tartus.  

Neljapäev, 22. oktoober 

  • Koolitus kogu kollektiivile “Toimetulek stressiga: eneseabistrateegiad” (Angela Jakobson). 

  • Õp. Grethe Rõõm ja õp. Tiina Tšugurov täiendkoolituse päeval Tartus.  

Kolmapäev, 21. oktoober

  • Sekretär kirjastus Mauruse teabepäeval. 

Teisipäev, 20. oktoober

  • Algklasside ainesektsiooni koosolek.

Reede, 16. oktoober  

  • Noorkotkaste ja kodutütarde vormikandmise päev. 

  • Koolikontsert - Jaagup Tuisk. 

  • Kooli saalis näitus eestiaegsetest tarbekunsti esemetest. 

Neljapäev, 15. oktoober 

  • Loovtööde kaitsmine 9. klass.

  • Kooli saalis näitus eestiaegsetest tarbekunsti esemetest.

  • 3. klassi klassiõhtu. 

Esmaspäev, 12. oktoober 

  • E-õppe päev. Õpetajatel töökoosolek.

Laupäev, 10. oktoober 

  • Noorkotkad ja kodutütred laskevõistlustel Haanjas.  

Reede, 9. oktoober

  • Direktor Siiri Plangi osaleb videokonverentsil Edubest.

  • Õp. Janeli Ilves  ja õp. Tiina TSugurov täiendkoolituse päeval Tartus. 

  • Õp. Kaija Vahtra ja õp. Grethe Rõõm täiendkoolituse päeval Tartus 

Neljapäev, 8. oktoober

  • 9. klassi klassikoosolek Google Meet keskkonnas. 

  • Õp. Meelis Reinberg kooli jalgpalli võistkonnaga finaalvõistlustel Viljandis. 

  • Direktor Siiri Plangi osaleb videokonverentsil Edubest.

  • Õp. Janeli Ilves ja õp. Tiina Tšugurov  täiendkoolituse päeval Tartus. 

Kolmapäev, 7. oktoober

  • Spordinädala lõpetamine. 

Reede, 2. oktoober

  • Kutsesuunitluse päev, tunde annavad 9. klassi õpilased.

Reede, 30. oktoober 

  • Õp. Veronika Toom ja õppealajuhataja Keiu Mäeots vallas ümarlaua koosolekul.

  • Õp. Merlin Metsla koolituspäeval.

  • 7. ja 8. klassi klassiõhtu.

  • 4. klassi klassiöö. 

Neljapäev, 29. oktoober 

  • 8. ja 9. klassi õpilastele Märt Treiali loeng  liikluskasvatusest ja ohutusest.

  • 6. klassi klassiõhtu.

Kolmapäev, 28. oktoober

  • Noorkotkad ja kodutütred õppekäigul Sarve talus.

Teisipäev, 27. oktoober

  • Õp. Grethe 5. klassiga õppekäigul Võru Lasteraamatukogus.

Reede, 23. oktoober 

  • Õp. Grethe Rõõm ja õp. Tiina Tšugurov täiendkoolituse päeval Tartus.  

Neljapäev, 22. oktoober 

  • Koolitus kogu kollektiivile “Toimetulek stressiga: eneseabistrateegiad” (Angela Jakobson). 

  • Õp. Grethe Rõõm ja õp. Tiina Tšugurov täiendkoolituse päeval Tartus.  

Kolmapäev, 21. oktoober

  • Sekretär kirjastus Mauruse teabepäeval. 

Teisipäev, 20. oktoober

  • Algklasside ainesektsiooni koosolek.

Reede, 16. oktoober  

  • Noorkotkaste ja kodutütarde vormikandmise päev. 

  • Koolikontsert - Jaagup Tuisk. 

  • Kooli saalis näitus eestiaegsetest tarbekunsti esemetest. 

Neljapäev, 15. oktoober 

  • Loovtööde kaitsmine 9. klass.

  • Kooli saalis näitus eestiaegsetest tarbekunsti esemetest.

  • 3. klassi klassiõhtu. 

Esmaspäev, 12. oktoober 

  • E-õppe päev. Õpetajatel töökoosolek.

Laupäev, 10. oktoober 

  • Noorkotkad ja kodutütred laskevõistlustel Haanjas.  

Reede, 9. oktoober

  • Direktor Siiri Plangi osaleb videokonverentsil Edubest.

  • Õp. Janeli Ilves  ja õp. Tiina TSugurov täiendkoolituse päeval Tartus. 

  • Õp. Kaija Vahtra ja õp. Grethe Rõõm täiendkoolituse päeval Tartus 

Neljapäev, 8. oktoober

  • 9. klassi klassikoosolek Google Meet keskkonnas. 

  • Õp. Meelis Reinberg kooli jalgpalli võistkonnaga finaalvõistlustel Viljandis. 

  • Direktor Siiri Plangi osaleb videokonverentsil Edubest.

  • Õp. Janeli Ilves ja õp. Tiina Tšugurov  täiendkoolituse päeval Tartus. 

Kolmapäev, 7. oktoober

  • Spordinädala lõpetamine. 

Reede, 2. oktoober

  • Kutsesuunitluse päev, tunde annavad 9. klassi õpilased.