Puiga Põhikool

General information
Map
Parking

Tasuta

Transportation

Bussiga

Contact

Filter

All Teachers Klassijuhatajad Employees Management

Job position
 
Teachers (25)

Avo Aia

Tehnoloogiaõpetus
avo.aia@puigapk.com


Janeli Ilves

Matemaatika parandusõpe 1.-4. klass; abiõpetaja, pikapäevarühm
janeli.ilves@puigapk.com


Maarika Kaldmäe

Eesti keel ja kirjandus
maarika.kaldmae@puigapk.com


Diana Kibal

Vene keel, pikapäevarühm, 5. kl klassijuhataja
diana.kibal@puigapk.com


Maire Kriis

Eesti keel ja kirjandus
maire.kriis@puigapk.com


Luule Kuus

Mathematics
luule.kuus@puigapk.com


Ave Kõlli

Õpetaja, sotsiaalpedagoogi tööülesanded, pikapäevarühm
avekolli@gmail.com


Annika Laane

2. kl klassijuhataja, inglise keel, pikapäevarühm
annika.laane@puigapk.com


Pille Lassmann

7. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@puigapk.com


Merike Lipp

3. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com


Anneli Mee

7. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@puigapk.com


Merlin Metsla

Dessert
merlin.metsla@puigapk.com


Keiu Mäeots

8. kl klassijuhataja, õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com


Anneli Orion

1. kl klassijuhataja, algõpetus, eesti keel ja kirjandus, pikapäevarühm
anneli.orion@puigapk.com


Silja Oss

4. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
silja.oss@puigapk.com


Aire Perk

Kunstiõpetus
aire.perk@puigapk.com


Anne Reiljan

9.kl klassijuhataja, matemaatika
anne.reiljan@puigapk.com


Meelis Reinberg

Kehaline kasvatus
meelis.reinberg@puigapk.com


Helve Ruul

Loodusained
helve.ruul@puigapk.com


Tiina Rõigas

Muusika, pikapäevarühm
tiina.roigas@puigapk.com


Kirsika Teekel

Muusikaõpetus, haridustehnoloog
kirsika.teekel@puigapk.com


Malle Tolga

Logopeed, HEV õpilaste õppe koordinaator
malle.tolga@puigapk.com


Veronika Toom

3.kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus
veronika.toom@puigapk.com


Tiina Tšugurov

Abiõpetaja
tiina.tsugurov@puigapk.com

Reception time:

Teisipäev - 6.tund - abiõpetaja kabinet (126)

Kaija Vahtra

6. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus
kaija.vahtra@puigapk.com

Klassijuhatajad (10)

Annika Laane

2. kl klassijuhataja, inglise keel, pikapäevarühm
annika.laane@puigapk.com


Pille Lassmann

7. kl klassijuhataja, inglise keel
pille.lassmann@puigapk.com


Merike Lipp

3. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com


Anneli Mee

7. kl klassijuhataja, õpetaja
anneli.mee@puigapk.com


Keiu Mäeots

8. kl klassijuhataja, õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com


Anneli Orion

1. kl klassijuhataja, algõpetus, eesti keel ja kirjandus, pikapäevarühm
anneli.orion@puigapk.com


Silja Oss

4. kl klassijuhataja, algõpetus, käsitöö
silja.oss@puigapk.com


Anne Reiljan

9.kl klassijuhataja, matemaatika
anne.reiljan@puigapk.com


Veronika Toom

3.kl klassijuhataja, kunsti- ja tööõpetus
veronika.toom@puigapk.com


Kaija Vahtra

6. kl klassijuhataja, kehaline kasvatus
kaija.vahtra@puigapk.com

Employees (17)

Triinu Keskrand

Söökla juhataja, kokk
triinukeskrand@gmail.com


Eve Kirs

Ringijuht
eve.kirs@voru.ee


Ave Lepa

Kokk
ave35@hot.ee


Kaja Murde

Haldustöötaja


Aire Mägi

Haldustöötaja


Merike Niitmets

Ringijuht
merike.niitmets@gmail.com


Maire Noormaa

Ringijuht
noormaa56@gmail.com


Marget Palm

Haldustöötaja


Siiri Plangi

Director
507 1012
siiri.plangi@puigapk.com


Ülle Raudnõmm

Sekretär/andmekaitsespetsialist
5343 4383
ylle.raudnomm@puigapk.com


Silvi Reiman

Haldustöötaja


Urmas Rööbing

Infojuht, majandusjuhataja
urmas.roobing@puigapk.com


Helmot Saarniit

Majandustöötaja
helmotsaarniit@gmail.com


Eda Sing

Kooliõde

Reception time:

Teisipäeval ja reedel kell 9.00 - 13.00 (sotsiaalpedagoogi kabinet)

Katrin Sissas

Vanemapuhkusel


Maret Taaber

Haldustöötaja


Külli Viijard

Aednik

Management (6)

Ave Kõlli

Õpetaja, sotsiaalpedagoogi tööülesanded, pikapäevarühm
avekolli@gmail.com


Merike Lipp

3. kl klassijuhataja, algõpetus, inimeseõpetus
merike.lipp@puigapk.com


Keiu Mäeots

8. kl klassijuhataja, õppealajuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus
keiu.maeots@puigapk.com


Siiri Plangi

Director
507 1012
siiri.plangi@puigapk.com


Urmas Rööbing

Infojuht, majandusjuhataja
urmas.roobing@puigapk.com


Katrin Sissas

Vanemapuhkusel

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Puiga Põhikool

General information
Map
Parking

Tasuta

Transportation

Bussiga

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.